خانه / کسب و کار آنلاین / صفحه فرود چیست؟

صفحه فرود چیست؟

صفحه فرود چیست؟

اگر جزو آن دسته از افرادی باشید که روزانه وقت زیادی را در وب سر میکنند، حتما با وبسایت هایی آشنا شدید که از شما میخواهد تا در خبرنامه آنها عضو شوید و در ازای آن به شما یک کتاب یا هرچیز رایگان دیگری بدهند.
کارِ اصلی با ایمیل شما انجام میگیرد و زمانی که شما در خبرنامه آنها عضو شوید، ایمیل شما در وبسایت آنها جمع آوری میشود.
پس از جمع آوری ایمیل نوبت به یادآوری میشود، معمولا 70% از کسانی که وارد وبسایت شما میشوند نام وبسیاییتان را فراموش میکنند، و به کمک همین ایمیل ها، شما میتوانید کاربر را به وبسایت برگردانید.

نقش صفحه فرود در گوگل

گوگل، دوست دارد تا شما ایمیل از کاربران جمع کنید و علاقه خاصی به ایمیل مارکتینگ برای کسب و کار های اینترنتی دارد.
پس علاوه بر ایمیل مارکتینگ شما میتوانید با لندینگ پیج یا صفحه فرود، یک امتیاز مثبت در سئو نسبت به رقیبانتان داشته باشید و رتبه بهتری نسبت به آنان دریافت کنید.

چگونه یک صفحه فرود مناسب طراحی کنم؟

سوالِ سختی نیست و خیلی راحت است، شما به راحتی میتوانید با استفاده از سرویس های جمع آوری کننده ایمیل مانند Mailerlite و Mailchimp از قابلیت جمع آوری ایمیل برخوردار شوید.
همچنین یکی دیگر از قابلیت این سرویس ها، تعاملی بودن و آزاد بودن در طراحی میباشد و خوشبختانه هر دو سرویس از زبان فارسی پشتیبانی میکنند.

چگونه ایمیل مارکتینگ انجام دهم؟

بسیار آسان است، تنها به زمان و تاریخ مناسب نیاز دارد، برای مثال قبل و بعد از تعطیلات رسمی بسیار بازخورد خوبی به شما میدهد و میتوانید با ارسال انبوه ایمیل، به ایمیل های جمع آوری شده آنهارا از تخفیفات یا هرچیز دیگری آشنا کنید.
[alert type=”warning”]در ایمیل مارکتینگ حریم خصوصی افراد را حفظ کنید و از ارسال ایمیل های اسپم، خودداری کنید.[/alert] صفحه فرود و ایمیل مارکتینگ تاثیر بسیار زیادی در افزایش رتبه شما در موتور های جستجو و فروش شما دارد، کسب کار آنلاین بدونِ ایمیل مارکتینگ هیچ معنایی ندارد و حدالامکان سعی کنید کاربر را با ارائه یک کتاب رایگان یا یک محصول رایگان در ازای دادنِ ایمیل راضی کنید و ایمیل کاربرانتان را جمع آوری کنید.

تلگرام اموزش سئو

درباره‌ی محمدپیام مختارنیا

محمد پیام مختارنیا هستم، از سن 9 سالگی مشغول به فعالیت در زمینه وبلاگ و وبسایت هستم و از سن 13 سالگی به طور جدی مطالب و مقالات اینترنت مارکتینگ رو دنبال میکنم. امیدوارم از تجربه های من لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 14 =