سفارش تولید محتوا سئو شده برای وب سایت

گروه تولید محتوای مرکز آموزش سئو، اماده دریافت سفارشات محتوایی شما عزیزان برای وب سایت، مجله و شبکه های اجتماعی می باشد. شما می توانید محتوای درخواستی خود را در قالب متن، عکس و صوت دریافت کنید.

همه ما، هرروز که می گذرد، با محتوا و متن سر و کار داریم، هنگامی که بیرون میرویم و یا درون تاکسی و اتوبوس و مترو که نشسته ایم، حداقل یک بار، یک جمله ای میبینیم؛ بیلبورد ها، تبلیغات تلویزیونی و صفحات موبایل ما، همه یک نقطه مشترک دارند و آن هم متن می باشد.

متن ها، یکی از اصلی ترین شریان های زندگی هستند که این روز ها به چشم می خورد، پیر و جوان، زن و مرد و دختر و پسر همه و همه با متن ها سر و کار داریم. در واقع اهمیت محتوا آنقدر ارزش مند بوده که بیل گیتس درباره آن جمله معروفی دارد که می گوید «محتوا پادشاه است».

در دنیای دیجیتالی امروز، محتوا فقط متن نیست و شیوه و روش تولید محتوا تغییر کرده است، این روز ها محتوا به چند دسته تقدیم بندی می شود که از معروف ترین آن ها می توانیم اشاره کنیم به:

  • محتوای متنی
  • محتوای ویدئویی
  • محتوای تصویری
  • محتوای صوتی یا پادکست

نوع محتوایی که بالاتر نام بردیم، بسته به پلتفرم شما تغییر می کند، برای مثال، فرض کنید که یک وب سایت دارید و قصد دارید که محصولاتتان را در آن قرار دهید. یکی از شاخصه های یک وب سایت خوب این می باشد که متن، تصویر، ویدئو و بعضا پادکست و محتوای صوتی هم داشته باشد که کاربر بتواند به راحتی کار خودش را جلو ببرد.

اما در یک پلتفرم مانند اینستاگرام، بیشتر تاثیر عکس دیده می شود و یکی از لازمه های گذاشتن پست در اینستاگرام، عکس یا ویدئو می باشد.

تولید محتوا و سفارش تولید محتوا، یکی از مواردی است که باید به یک آژانس و گروه معتبر سپرده شود، محتوایی با ارزش است که علاوه بر اینکه می تواند کاربر را تا پایان متن نگاه دارد و روان نوشته شده باشد، بتواند در موتور های جستجو رتبه بگیرد و بفروشد. تیم های تولید محتوا معمولا با اصول و نگارش سئو آشنا هستند و محتوایی که برای شما می نویسند، یک محتوای استاندارد و مناسب می باشد که به کمک آن می توانید وب سایت خودتان را در موتور های جستجو بالا بیاورید.

انجام تولید محتوا

تولید محتوا

یکی از مواردی که برای هر کارفرمایی اهمیت دارد، این می باشد که محتوای وب سایت یا شبکه های اجتماعی وب سایتش همواره بروز باشد و بتواند به کمک آن، مشتری جذب کند و برند خود را با محتوای همیشه سبز و کاربر پسند به کاربران بشناساند. تولید محتوا یکی از روش های مستمر به روز نگاه داشتن وب سایت می باشد و به کمک آن می توانید وب سایتتان را نزد موتور های جستجو محبوب تر کنید و به کاربرانتان دلیلی برای دنبال کردن شما در شبکه های اجتماعی بدهید. این نوع از روش های تولید محتوا بسیار پسندیده می باشد و این روز بسیاری از وب سایت ها به کمک این روش و محتوای همیشه سبز، به مشتریانشان خدمات خود را ارائه می دهند.

هزینه تولید محتوا

تولید محتوا

هزینه تولید محتوای متنی و ویدئویی، یکی دیگر از سوالاتی بوده که کارفرمایان و مشتریان همواره داشته اند و سوال کلیدی و مهمی می باشد. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که متن درخواستی شما، بسته به حجم و تعداد کلماتی که دارد اندازه گیری می شودو به کمک آن، قیمت گذاری می شود. شما می توانید در پنل کاربری خود، قیمت هارا مشاهده کنید تا بتوانید به راحتی در این باره تصمیم گیری کنید و به تعداد نیازتان، محتوا برای وب سایتتان سفارش دهید.

محتوای متنی

تولید محتوا

همانطور که قبلتر توضیح دادیم، ما همواره هرروزه با محتوای متنی سر و کار داریم و به کمک آن می توانیم وب سایت هارا بشناسیم، کتاب بخوانیم و متوجه اخباری که در روزنامه و باستی های خبری درج شده است بشویم. در واقع متن یکی از ارکان اصلی محتوا می باشد و همواره افراد به کمک آن می توانند حرف های خودشان به صورت نوشتار در آورده و به دیگران نظراتشان را منتقل کنند. به کمک محتوای متنی شما می توانید یک وب سایت ایجاد کنید و با محتوای ارزشمند و اثرگذاری که خلق می کنید، به کاربران یک دلیل دهید که داخل وب سایت شما حضور داشته باشند و همینطور به موتور های جستجو نظیر گوگل نشان دهید که برای کاربرانش اهمیت قائل هستید.

محتوا روش های مختلفی دارد و انواع زیادی از محتوا وجود دارد که بسیاری از ما با آن آشنا نیستم، برای مثال محتوای متنی می توانید به صورت ترجمه ای از یک منبع خارجی باشد و یا حتی می تواند یک محتوای تالیفی از یک منبع داخلی باشد، به همین جهت در جدول زیر انواع محتوا را برای شما توضیح می دهیم

نوعروش
متنیترجمه ای
متنیتالیفی
متنیترجمه ای + متنی
متنیفارسی
متنیفارسی به انگیلیسی
متنیترجمه اختصاصی

 

 

 

بستن